5 powodów, dla których warto zorganizować integrację w restauracji

Imprezy i spotkania integracyjne organizuje się z wielu różnych powodów. Często jest to integracja w pracy, aby zespół pracowników lepiej się ze sobą zapoznał i dzięki temu wydajniej pracowało się na co dzień. Nieraz również warto umówić się na spotkanie integracyjne w grupie osób, które będą wspólnie pracowały przy jednym projekcie, zajmowały się pewną działalnością charytatywną albo z innego powodu sporo rzeczy je łączy. Dobrze wtedy co jakiś czas spotkać się, aby wymienić doświadczenia i lepiej się poznać. Jednym z odpowiednich miejsc na takie spotkanie może być restauracja. A dlaczego właśnie tam warto się wybrać – o tym dowiecie się poniżej.

Dlaczego warto zorganizować spotkanie integracyjne w restauracji?

Z wielu względów restauracje są bardzo dobrymi miejscami na organizowanie różnorodnych spotkań integracyjnych. Poniżej przestawiamy kilka najważniejszych powodów:

  • Szczególnie w małych i średnich miastach restauracji jest na tyle dużo, że w łatwy sposób możemy znaleźć konkretną w takim miejscu, do którego uczestnicy będą mieli dobry dojazd nawet w godzinach popołudniowych czy wieczornych.
  • Wspólny posiłek bardzo integruje ze sobą ludzi i wprowadza ich w dobry humor. Dzięki temu łatwiej się rozmawia, dzieli wrażeniami i spostrzeżeniami, a także nawiązuje bardziej bezpośredni kontakt. To dlatego nawet partnerzy biznesowi umawiają się często na wspólny posiłek.
  • Gdy wszyscy zasiadają przy wspólnym stole, naturalne staje się rozpoczęcie rozmowy, która wcale nie musi dotyczyć jedynie pracy. W ten sposób osoby pracujące razem stają się coraz bliższymi znajomymi, a czasem nawet przyjaciółmi.
  • W restauracji organizator nie musi się martwić o wiele elementów w trakcie trwania integracji. Osoba organizująca obiad czy inną formę integracji w restauracji nie musi poświęcać temu wiele czasu, ponieważ to sama restauracja zadba o posiłki, miejsca do siedzenia, a także o muzykę i nieraz również zaproponuje parkiet do tańca.
  • Po imprezie w restauracji nie ma uciążliwego sprzątania. Wszelkimi porządkami zajmuje się obsługa restauracji, a na organizator nie ma dodatkowych obowiązków po zakończeniu spotkania.
Wróć do bloga

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować stolik, zorganizować imprezę
lub zapytać o menu weselne?

Zadzwoń: +48 604 512 039
lub napisz: info@trzypotrzy.com

© TRZY PO TRZY 2019